26 Ağustos 2017 Cumartesi

BAYRAM ALIŞVERİŞİİİİİİ :)

HERKESE YENİDEN MERHAAAABAAAAA :)GRATİS - ROSSMAN - WATSONSONS - İNDİRİMİ BAŞLADI .. !!Sizlerde benim gibi ciğerinizi bırakanlardan mısınız ?

Genel olarak instagramda , bloglarda ve insta bloglarda her gördüğümü ss alıp tek tek denemek içi liste yapanlardanım . Ürün denemeyi seven aldıkça mutlu olan , denedikçe aşık olan aşık oldukça hastalık derecesinde yedekleyenlerdenim . O yüzden bu indirimdede yine ciğerimi böbreğimi bıraktım çok ihtiyaca yönelik  bir alışveriş değil öncelikle onu söyleyeyim .GRATİSS :Gratis benim resmen kendime geldiğim yer diyebiliriz .İlk olarak ten gruplarından başlayalım .

HİMALAYA NEM ÖZLÜ MASKE :Himalaya markasına ait neem özlü maskesinden bahsedeceğim kendisiyle ilk tanışmamız değil daha önceki indirimde tanışmıştık salatalık özlü  soyulan maskesini almaya karar vermiştim fakat yüzdeki küçük tüyleri aldığını okuyunca neem özlü scrop olanını aldım soyulan bir şey değil maske şeklinde sürülen kuruması beklenilen ve bol suyla durulanması gereken bir ürün . Ürün 10 - 15 dk bekletilmesi gerekiyor..Ürün kuruduğunda gözenekleriniz ve siyah noktalarınız dışarıya çıkıyor .Bol suyla yıkayıp yüzünüzü rahatlatabilirsiniz . Siyah noktalarınızın hepsinden kurtulmuyorsunuz belki ama bence dolan gözenekleri gayet güzel temizliyor .. Kesinlikle alınn aldırın ben iki tane daha yedekledim :)HİMALAYA CEVİZ ÖZLÜ PEELİNG :Seriye ve himalaya ürünlerine büyük aşk yaşıyorumm :)Ürün Sevgili GÖRKEM KARMAN 'ın önerisiyle elimden düşmez oldu iri tanecikli bir ürün yüzü acıtmayan çizmeyen bir ürün iki ürünüde duştayken yada duştan sonra sonra uygulamanızı öneririm .Ben yine iki tane yedekledim kesinlikle şans vermelisiniz teşekkürler HİMALAYA :) Yeni seriden çamur ve meyve maskesinide enn kısa sürede deneyeceğim :)

WETN WİLD BAZ :Ürün hakkında hep güzel şeyler duydum ama henüz size aktaracağım bir deneyime sahip değilim ürünü sadece bir kez kullandımm kadifemsi bir ürün sevecek gibiyimm wetn wild ürünlerine karşı hep bir ilgim var ve beni hiç yanıltmadılar .. Kısa sürede yazısı gelecekk :)

BEEBEAUTY DUŞ JELLERİİ :)Ürünlerin fiyatı indirimli hali 2.90 indirimsiz 5 tl gibi komik rakamlara ama etki olarak büyük değerlere sahipp . İki adet ürün aldım bu markaya ait toplamda şu anda elimde 5 tane var zaten ama yinede yedeklemek istedim . Ürünün bir tanesi kahvemsi kokuya diğeriçileğimsi cup kek serisi ikiside çok güzel kokuyor ama kesinlikle kalıcı değil . Hemen kokuları giiidiyor fakat yumuşacık yapmasıı o  an verdiği o koku bu ürünlerden beni koparmıyor favorimm kakolu kahvemsii olan daha yumuşak ve daha kalıcı .Ürünler uzun süre gidiyor ama mutlaka almışken diğerlerindende sepete atmayı unutmayın çok güzel kokuları var .

URBAN SEYAHAT SERİSİ :Urban serisi hakkında zaten bir çok kişinin yorumu olumlu saçlarıma verdiği sonuçlar doğrultusunda büyük boylarını da alacağım . ürün dört parça halinde ama uzun süre gider gibi gözüküyor . 12.90 tl .

ELSEVE MUCİZEVİ YAĞ :Bittikçe alacağım aldıkça bitireceğim ennnn güzel saç bakım yağı ..Ürün çok çabuk bitmeyen saçınızı yumuşacık yapann bir ürün .Kokusu klasik arganla saç bakım yağı kokusu ama benim yıpranmış saçlarıma çok iyi bakım yapıyor.Ürünüduştan sonra uyguluyorumm saçımı yumuşacık yapıyor daha kolay taranıyor ve fazla elektriğide alıyor . Ben yine yedekledim bence kesinlikle bakınnnnn :))VEEEE GELELİM WATSONSSAAAAAAA :)))

PURE BEAUTY BB KREMM :Ürünü uzuuuunnn uzun anlattığım bir yazı var blogumda. Ama şu an şu ürünü anlat desen yine başlarım anlatmayaaa oo kadar çok seviyorummm .. MUTLAKA BAKIIINNN :* Ben yedekledim bilee ..LOREAL SAF KİL DETOKS JELİ :Sabah akşam yüze dairesel hareketlerle uygulanması gerekiyor ürün yüzdeki fazlayağı atıp parlak canlı bir cilt vaad ediyor deneyelim bakalım .. Bulduğum ilk yerde kömürlü olan detoks maskesini de alacağım ..MAYBELLİNE PUS UP ANGEL :Deneyelimmm bakalım herkesin hem övdüğü hem yerdiği bu ürün nasılmış.
RIMMEL LONDON STAY MAT PUDRA :Ürünle aşk yaşadığım doğrudur .  Mat dediğine bakmayın kesinlikle yüzünüzü canlı gösteren makyajınızı gram oynatmayan bir ürün ..Transparan olanıda diğeride çok başarılı :) %50 indirimdeyken mutlaka bakın ..ROSSMAN :)
I LOVE EXTREME MASKARA :Evde en az bir sekiz tane olup elimden kalsa hepsini almak isteyeceğim bir üürünnn ,İlk hafta yapısı aşırı ıslak ama o birinci haftadan sonra kendisine gelen yine bağımlılık yapan bir ürün  kirpiklerinizi aşırı uzatan dolgunlaştıran bayan kirpik halinize gelebileceğiniz bir maskara ..Nolurr alınn aldırın :)
#rossman #pure beuty bb krem #loreal detoks jel #hımalaya maske #hımalaya peelıng #urban care  #wetn wıld #elseve #pus up angel aı love extreme, 

0 yorum:

Yorum Gönder